31

Kovo

2015

9-ąjį gimtadienį NKC Panevėžio filialas kviečia švęsti kartu

Balandžio 1-ąją devintąjį gimtadienį minintis VšĮ Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialas kviečia visus kraujo donorus šią dieną atvykti į Panevėžio filialą pakilios ir šventinės nuotaikos. Vis daugiau jaunimo savo gimtadienius švenčia kraujo centre, taip savotiškai įprasmindami šią dieną, balandžio 1-ąją kviečiame visus kartu minėti Panevėžio filialo gimtadienį.

Per devynerius metus  Nacionalinio kraujo centro darbuotojai matė ir patyrė labai daug – nuo baldų dalijimosi su donorais iki atidaryto mobilaus kraujo centro punkto prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ bei Šiauliuose.

„Pamenu, tikrindama donorų sveikatą savo kėdę duodavau donorui, jam atsisėdus matuodavau kraujo spaudimą. Donorui išėjus vėl pasiimdavau kėdę ir surašydavau duomenis“ – prisiminimais dalijosi Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo direktorė Rita Vaitkienė.

Šiuo metu kraujo centre dirba daugiau nei penkiasdešimt darbuotojų, kurie kasdien laukia donorų ar vyksta į mobilias išvykas Panevėžio ir Šiaulių apskrityse.

„Nemaža dalis personalo dirbo Respublikinėje Panevėžio ligoninėje buvusiame kraujo centre. Įsteigus Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialą, nenorėdami nutraukti kraujo donorystės, vakare dar dirbome ligoninėje, o kitą rytą rinkomės naujose patalpose Nemuno g. 75 jau kaip Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo darbuotojai“ – teigia R. Vaitkienė.

Įžengdami į dešimtuosius gyvavimo metus kraujo centro darbuotojai džiaugiasi, jog vis daugiau kraujo donorų kraują dovanoja negalvodami apie finansinį atlygį.

„Neatlygintina donorystė yra saugesnė. Neatlygintinai kraujo duodantis donoras negalvoja apie atlygį, o tik nori padėti sergantiesiems. Noriu pasidžiaugti, jog labai aktyviai į neatlygintinų kraujo donorų gretas įsitraukia jaunimas“ – vis populiarėjančia kraujo donoryste džiaugiasi filialo vadovė.

Kraujo dovanoti atvykusiųjų balandžio pirmąją lauks siurprizai. „Nenoriu atskleisti visų detalių tačiau pažadame, jog visi donorai bus sutikti itin šventiškai ir turės galimybę įsiamžinti kraujo centro gimtadienio šventėje“ – žadėjo donorų organizatorius Donatas Šniutė.

Laukiame Jūsų balandžio 1-ąją Nemuno g. 75 nuo 8:00 iki 17:00 valandos bei prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ nuo 11:00 iki 19:00 valandos.