29

Rugpjūčio

2019

AČIŪ 2019-ųjų metų turo draugams ir donorams!

Jubiliejinis – dešimtasis – Nacionalinio kraujo centro donorystės turas per Lietuvą jau baigėsi aplankęs 14 Lietuvos miestų – Vilnių, Joniškį, Kauną, Jonavą, Klaipėdą, Kėdainius, Panevėžį, Rokiškį, Uteną, Kelmę, Marijampolę, Šiaulius, Alytų, Visaginą. Viso turo metu neatlygintinai kraujo paaukojo 1861 donoras.

Norime pasidžiaugti, kad šiais metais turėjome tris miestus rekordininkus, iš kurių kiekviename kraujo donorais tapo daugiau kaip 200 donorų. Tai Marijampolė, sulaukusi 232 donorų, Alytus, kuris sulaukė 212 donorų ir Jonava, kurioje kraujo paaukojo 211 donorų.

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame ir tariame AČIŪ Neatlygintinos kraujo donorystės ture per Lietuvą dalyvavusiems donorams. Tik Jūsų dėka yra išgelbėjamos kitų asmenų gyvybės. AČIŪ ture dalyvavusių miestų merams ir savivaldybėms, prisidėjusiems prie sėkmingų Turo renginių.

Taip pat dėkojame šių metų kraujo donorystės turą globojusiai ir 100-ąjį įkūrimo jubiliejų mininčiai Lietuvos šaulių sąjungai bei gausiam būriui rėmėjų. Tai - mineralinis vanduo Vytautas, sultys Elmenhorster, prekybos centras Akropolis, Mondelez International, Mantinga, MB „Kristinos tinklas“, „Art Glacio“ ledai, LA-FA sėdmaišiai, Savaitraštis „Lietuvos sveikata“, „Premia“ ledai.