16

Balandžio

2015

„Dentavitos“ odontologai dovanojo kraujo

Odontologijos klinikos „Dentavita“ darbuotojai, besirūpinantys pacientų dantimis, nusprendė netradiciškai paminėti Pasaulinę sveikatos dieną ir padovanoti kraujo. Odontologijos klinika trumpam virto kraujo donorų centru, kur vienas po kito klinikos darbuotojai dovanojo kraujo.

„Minint Pasaulinę sveikatos dieną norėjosi padaryti ką nors gero. Mes tiesiog nesusimąstome, kad kartais gyvybė priklauso ir nuo mūsų. Nežinia, kada mums ar mūsų artimiesiems prireiks pagalbos. Turime būti vieni už kitus atsakingi ir rūpintis kitų gerove“, - teigia „Dentavita“ direktorė Gražina Aperavičienė.

Pavyzdį parodęs ir pirmasis dovanoti kraujo ėjęs klinikos vadovas Marijus Kubilius galvojo, jog kraujo davimo procedūra bus baisesnė. 

„Maniau, kad bus baisiau. Jeigu tik leidžia sveikata, kiekvienas gali duoti kraujo. Mano gyvenime buvo taip, jog ir pačiam reikėjo kraujo. Mes pradedame vertinti kitų žmonių gerus darbus tada, kai patiems jau blogai. Sveiki žmonės nesusimąsto apie kraujo trūkumo pasekmes. Kai ligos, nelaimės paguldo i patalą, pradedama mąstyti kitaip. Todėl, jeigu tik galime padėti kitiems, visada tai reikia daryti“ – po kraujo davimo procedūros kalbėjo Marijus Kubilius.

Klinikos darbuotojai kartu su Nacionaliniu kraujo centru žada surengti dar ne vieną bendra akciją.

Fotogaleriją galite rasti čia.