20

Birželio

2018

Dovanoti kraujo tampa „Elektrėnų komunalinio ūkio“ kolektyvo tradicija

Uždarosios akcinės bendrovės „Elektrėnų komunalinis ūkis“ darbuotojai, teikiantys teritorijos tvarkymo,  remonto, šilumos, vandens tiekimo, daugiabučių administravimo, transporto paslaugas,  ne pirmą kartą randa laiko kelionei į sostinę. Ir ne šiaip papramogauti, o  Nacionalinio kraujo centre padovanoti kraujo.

Idėja kaskart visiems drauge atlikti kilnią misiją kilo vienai iš kolegių. Ilgai nesvarstę, geranoriškai sutarę, vadovaujant bendrovės generaliniam direktoriui  Ričardui Leckui, idėją įgyvendino  - tai virsta gražia tradicija.

Neveltui šio kolektyvo nariai garsėja ir kaip aktyvūs sportininkai. Pasak darbuotojų, tik bendraudami ir būdami kartu,  jie tampa bendruomeniškesni, nuoširdesni ir draugiškesni.  Tarp kolegų vyraujantis puikus bendrystės klimatas, pasak jų, skatina daryti geriausius darbus.

Nacionalinis kraujo centras nuoširdžiai dėkoja Uždarosios akcinės bendrovės „Elektrėnų komunalinis ūkis“ kolektyvui už neatlygintinos kraujo donorystės rėmimą, gražios tradicijos puoselėjimą.