07

Balandžio

2015

Edgaro Lubio dovana neatlygintiniems kraujo donorams

Naujausią savo albumą ir jo pristatymo koncertinį turą pavadinęs „Tu – dalis manęs“, dainininkas Edgaras Lubys nusprendė pakviesti dalintis ne tik muzika. Pasak jo, geriausi dalykai vis dėlto nėra matuojami atlygiu. „Šis albumas vadinasi „Tu – dalis manęs“. Kiekvienas mano muzikos klausytojas yra dalis manęs, kaip ir kiekvienas kraujo donoras simboliškai tampa dalimi kito, į nelaimę pakliuvusio, žmogaus.

Balandžio 8-ąją startuoja dainininko Edgaro Lubio ir Nacionalinio kraujo centro projektas – „Tu – dalis manęs“, kurio metu pakviesime tapti neatlygintinais kraujo donorais ir apsilankyti atlikėjo koncertuose! Speciali spaudos konferencija šia tema vyks Nacionalinio kraujo centro VCUP padalinyje, 2015-04-08, 11:00 val.

Balandžio 8-ąją, pirmieji 10 neatlygintinų kraujo donorų, duodančių kraujo pirmą kartą, gaus atminimui ne tik Nacionalinio kraujo centro dovanėles, bet ir naujausią Edgaro Lubio albumą „Tu – dalis manęs“ su paties atlikėjo autografu.
Albumą gauti bus galima pirmą kartą tapus neatlygintinu kraujo donoru:

Vilniuje (Nacionalinio kraujo centro VCUP padalinyje),

Kaune (Nacionalinio kraujo centro kraujo surinkimo punkte, Laisvės al.17),

Klaipėdoje (Nacionaliniame kraujo centre, Naikupės g. 28),

Šiauliuose (Nacionalinio kraujo centro kraujo surinkimo punkte S. Daukanto g. 90),

Panevėžyje (Nacionalinio kraujo centro kraujo surinkimo punkte PPC BABILONAS, Klaipėdos g. 143A ),

Balandžio 10 d. – Marijampolėje (kraujo donorystės akcijos, vyksiančios Marijampolės savivaldybėje, metu, nuo 10:00 iki 15:00 val., Basanavičiaus g. 1)

Na, o tie, kuriems albumų neužteks, toliau dalyvaus loterijoje, kurioje bus galima laimėti bilietus į Edgaro Lubio turo koncertus kiekviename mieste. Koncertų datos ir vietos: www.edgaraslubys.lt

Iš visų neatlygintinų kraujo donorų, davusių kraujo (nebūtinai pirmą kartą) nuo balandžio 8 d. minėtuose miestuose (Nacionaliniame kraujo centre), likus dienai iki koncerto tame mieste, burtų keliu išrinksime po 10 laimingųjų, kurie laimės bilietus į atlikėjo pasirodymą tame mieste.

Išsamesnę informaciją suteiks:

Rosvaldas Gorbačiovas | VšĮ Nacionalinis kraujo centras
Žolyno g. 34, Vilnius
Mob. tel.: +370 655 88559
El.paštas:
r.gorbaciovas@kraujodonoryste.lt
www.kraujodonoryste.lt
www.facebook.com/kraujodonoryste