04

Gruodžio

2017

Neatlygintina kraujo donorystės akcija Kėdainiuose

Lapkričio 29 d. Kėdainių rajono savivaldybės administracijos pastate vyko neatlygintina kraujo donorystės akcija „Kauno regionas gali“, kuriai liko neabejingi ir darbuotojai, ir miesto gyventojai. Rajono savivaldybės vyr. specialistė (savivaldybės gydytoja) Ramunė Kabošienė džiaugiasi šia akcija ir gyventojais, kurie vis dažniau nusprendžia duoti kraujo.

Džiugu, jog ši akcija tampa tradicinė, sulaukianti vis daugiau norinčių tapti neatlygintinais kraujo donorais.

Akcija „Kauno regionas gali“ sulaukė gausaus dalyvių būrio – atvyko 62 asmenys, iš kurių daugiau nei 10 – savivaldybės darbuotojai.

„Pastebiu, kad kraujo donorystės akcijose sulaukiame vis daugiau norinčių prisidėti prie gero darbo. Juk nesusimąstome, kad vieno donoro kraujas gali išgelbėti net tris gyvybes. Kiekvienas žmogus, prisidedantis prie akcijos, ne tik daro gerą darbą, bet taip pat kažkam išgelbsti gyvybę“, – sakė R. Kabošienė.

VšĮ Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo donorų organizatorius Donatas Šniutė patikino, kad tradiciškai vykstanti akcija – būtina.

„Jau ne pirmus metus bendradarbiaujame su Kėdainių rajono savivaldybe, Kėdainių miesto seniūnija ir kartu organizuojame kraujo donorystės akcijas. Akcijos rezultatai tikrai labai džiugina ir tai tik dar kartą įrodo, jog kėdainiečiai siekia padėti. Labai norime padėkoti visiems atėjusiems ir padovanojusiems kraujo, taip pat savivaldybės merui Sauliui Grinkevičiui, mero pavaduotojai Olgai Urbonienei bei savivaldybės gydytojai Ramunei Kabošienei už pagalbą organizuojant donorystės akciją“, – sakė D. Šniutė.  

Visiems, davusiems kraujo, buvo įteiktos Nacionalinio kraujo centro ir rajono savivaldybės mero Sauliaus Grinkevičiaus atminimo dovanėlės.

Kita kraujo donorystės akcija vyks šventiniu laikotarpiu – gruodžio 28-ąją dieną.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69543, 69557