16

Vasario

2018

Valstybės jubiliejaus proga - apdovanojimas nusipelniusiai Nacionalinio kraujo centro darbuotojai

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė valstybės atkūrimo 100-mečio proga už nuopelnus Lietuvai ir mūsų šalies vardo garsinimą pasaulyje valstybinius apdovanojimus įteikė 100 Lietuvos ir užsienio valstybių piliečių. Vienas tokių žmonių - VšĮ Nacionalinio kraujo centro (NKC) ilgametė darbuotoja - donorų organizatorė Jūratė Končiuvienė.

Neabejojame, kad šią energingą ir visada puikia nuotaika spinduliuojančią mūsų kolegę daugelis tikrai atsimena ir buvo sutikę kraujo donorystės akcijose. NKC kolektyvas dėkoja Jūratei už atsidavimą, rūpestį ir reikšmingą darbą siekiant šimtaprocentinės neatlygintinos kraujo donorystės mūsų šalyje.

Na, o pati Jūratė mums visiems skiria šiuos žodžius:

Mieli donorai, kolegos,
Lietuvos šimtmečio proga Jos ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentė įteikė man ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį. Manau, kad šis apdovanojimas skirtas mums visiems – kraujo donorams, Nacionalinio kraujo centro darbuotojams. Mūsų dėka Lietuvoje įdiegta neatlygintinos kraujo donorystės sistema. Tai rodo išaugusį mūsų tautos sąmoningumą, kilniaširdišką norą padėti ligos ištiktiems tėvynainiams. Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie atsiliepia į kvietimą ir atvyksta į kraujo donorystės akcijas, kurias rengėme tikriausiai jau visose Lietuvos įmonėse ir organizacijose, mokymo įstaigose, bendruomenėse, kariniuose daliniuose. Tegu donorų himno žodžiai „Padaryk gerą darbą ir tark žodį žmogui, kuriam esi reikalingas“ nuolat skamba mūsų širdyse ir kviečia naujiems geriems darbams.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotrauka
Plačiau apie įvykusius apdovanojimus: www.lrp.lt