17

Kovo

2017

Nacionalinio kraujo centro draugų sąraše – naujas partneris – Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras

Nacionalinis kraujo centras su  Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru  pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šia sutartimi įstaigos, pasitelkdamos savo patirtį, žinias, žmogiškuosius bei darbinius  išteklius, įsipareigojo plėtoti veiklas, bendradarbiauti įgyvendinant vaikų ir jaunimo sveikatinimo projektus.

Esminis bendradarbiavimo tikslas – ugdyti atsakingą vaikų ir jaunimo požiūrį į savo ir aplinkinių sveikatą. Nuo šiol Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras dalinsis informacija apie NKC vykdomą veiklą, savo interneto svetainėje atsakinės į jaunimui rūpimus klausimus, susijusius su neatlygintina kraujo donoryste, skatins donorystę ir savanorišką veiklą dalyvaujant NKC organizuojamuose renginiuose, akcijose, prisidės prie NKC rengiamos mokslinės informacijos viešinimo jaunimui ir su jaunimu dirbantiems specialistams aktualiomis temomis.

NKC savo ruožtu dalinsis moksliškai pagrįsta informacija, kuri padės jaunimui pagerinti savo žinias apie sveikatą, sveiką gyvenseną, galimus pasirinkimus sveikatingumo klausimais.
Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro atstovai po sutarties pasirašymo padovanojo kraujo.

Akimirkos: Facebook