05

Liepos

2017

Nusipelniusiems neatlygintinai kraujo donorystei – apdovanojimai iš Prezidentės rankų

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Liepos 6-osios – Valstybės dienos – išvakarėse už nuopelnus Lietuvos Respublikai apdovanojo itin nusipelniusius neatlygintinai kraujo donorystei žmones.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais apdovanotas Lietuvos garbės donoras, kraujo dovanojęs 100 kartų, Antanas Damarckas, aktyvi neatlygintinos kraujo donorystės propaguotoja Vijolė Miškinienė ir  labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ steigėja Edita Abrukauskienė.

Prezidentė pabrėžė, kad visi susirinkę į savo darbą žiūri kaip į žmogišką misiją ir gerai suvokia, kokią daugybę darbų dar turime nuveikti, kad gyvenimo kokybė Lietuvoje didėtų, kad socialinės atskirties liktų kuo mažiau ir kuo daugiau būtų vilties, pažangos ir šviesos – tikro išsilavinimo, profesionalumo, sveikų ambicijų ir pilietiškumo.

Prezidentė padėkojo apdovanojimus pelniusiems žmonėms ir palinkėjo, kad jų pavyzdys ir gyvenimo kelias būtų užkrečiantis ir įkvepiantis.

Nacionalinio kraujo centro komanda taip pat prisideda prie sveikinimų, didžiuojasi, dėkoja šiems žmoniems - Vijolei Miškinienei, Antanui Damarackui  ir Editai Abrukauskienei.